czwartek, 24 stycznia 2013

37. Czwartek / Serek Wiejski


Serek wiejski podany z bananem, gratką, cini minis masłem orzechowym i słodkim mleczkiem skondensowanym

Tak. Dziś miała być ta wspaniała bułka półfrancuska...TATA JĄ ZJADŁ ... Oj zdenerwowałam sie...bardzo... Mama była już w tej cukierni z 10 razy a wczoraj udało jej sie zakupić ostatnie 2 sztuki. Dziś ogólnie dzień fajny. Dobre oceny no i...
septum zrobiony!
Przebijanie nie bolało...ale zakręcenie kuleczki trwało z 40 minut.. Nie bede ukrywać że kolczyk przebijany był w toalecie dla "matki i dziecka" w galerii handlowej. Wiem, ze było to lekkomyślne, ale wszystko było sterylne.. Niestety kolczyk jest trochę za mały .. Obecnie jestem po 2 ibupromach, ból promieniuje aż do wargi, musiałam wywinąć kolczyka do nosa żeby rodzice nie widzieli ale chyba jednak odpuszcze z tym i odwinę go z powrotem bo nie wytrzymuje..Ciekawa jestem jak go odwinę, bo jest mały... Pochwalę się jutro, o ilę nie zabiorą mi komputera a mam nadzieję że nie dojdzie do tego. Pewnie obcięcie kieszonkowego, ale ja wiedziałam co robię. Bardzo chciałam tego kolczyka więc mam :) 
Kupiłam dziś krem z "Karmello - Korzenne ciasteczko ".. Mmmmm od razu zanurzyłam palec, jutro na pewno znajdzie się w śniadanku :) 

Chciałam Was jeszcze przeprosić, że rzadziej Was odwiedzam ale mam bardzo dużo nauki a dziś ten kolczyk naprawdę daje znać.. Bardzo. Nadrobię :*!

2 komentarze:

  1. mmm ten krem , muszę też go zakupic ;p
    super śniadanko -wiejski zawsze ok !

    OdpowiedzUsuń

Miło jak zostawisz komentarz :)